Mroczna noc (Lords of the Underworld, #1) Gena Showalter

ISBN:

Published:

Paperback

320 pages


Description

Mroczna noc (Lords of the Underworld, #1)  by  Gena Showalter

Mroczna noc (Lords of the Underworld, #1) by Gena Showalter
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 320 pages | ISBN: | 6.51 Mb

Władcy Podziemi żyją wśród nas!TrylogiaWładcy Podziemi - Maddox, Reyes i Anya to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w ich niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją weMoreWładcy Podziemi żyją wśród nas!TrylogiaWładcy Podziemi - Maddox, Reyes i Anya to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w ich niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, a każde z nich skazane jest na wieczne cierpienie.

Piekło Maddoksa to powracające ataki Furii, Reyes jest księciem Bólu, a Anya boginią Anarchii. Cała trójka jest skazana na nieustanną wojnę z ludźmi, bogami i demonami. Ich szansą na wybawienie jest miłość, tylko że i ona niesie ogromne zagrożenie…Ashlyn Darrow posiada niezwykły dar - gdziekolwiek się pojawi, słyszy rozmowy, które kiedykolwiek odbyły się w tym miejscu.

Ta umiejętność wkrótce staje się koszmarem i Ashlyn postanawia ratować się przed szaleństwem. Wyjeżdża więc do Budapesztu, by szukać pomocy w sekretnej sekcie nieśmiertelnych. W ten sposób wpada w wir przerażających, przerastających ludzkie wyobrażenie wydarzeń.

Co gorsza zakochuje się w mężczyźnie, który sam żyje we własnym piekle. Ten mężczyzna to jeden z nieśmiertelnych, Maddox…Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Mroczna noc (Lords of the Underworld, #1)":


lakierysamochodowegliwice.pl

©2012-2015 | DMCA | Contact us